Kody Empik Go na miesiąc czerwiec można będzie odbierać osobiście w Centrum Obsługi Czytelnika (biblioteka główna, ul. św. Ducha 3-7) od środy, 1 czerwca, w godzinach otwarcia biblioteki. Ilość kodów jest ograniczona.

Zasady:
1. Możliwość otrzymania kodu do aplikacji Empik Go mają wyłącznie osoby będące czytelnikami Biblioteki Elbląskiej, posiadający aktywne konto na bieżący rok.
2. Korzystanie z aplikacji Empik Go w ramach posiadanego przez Bibliotekę Elbląską pakietu jest bezpłatne.
3. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc.
4. Kody do aplikacji Empik Go będą rozdysponowywane w Centrum Obsługi Czytelnika z początkiem każdego miesiąca lub końcem poprzedniego (w zależności od tego, jak wypadanie dzień pracujący biblioteki). Za każdym razem o dacie udostępniania kodów będziemy informowali na stronie Biblioteki Elbląskiej i jej profilu na FB.
5. Kody będą wydawane podczas osobistej wizyty w bibliotece według kolejności osób zgłaszających się po nie, aż do wyczerpania kodów.
6. Nie ma możliwości “zarezerwowania” kodu na miesiąc kolejny.
7. Jeden czytelnik może otrzymać jeden kod.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo łatwe, należy:
1. Wejść na stronę https://www.empik.com/go/biblioteki/kod i wpisać otrzymany w bibliotece kod albo zeskanować kod QR.
2. Zarejestrować się, jeśli nie posiada się konta na Empiku. Jeśli już posiada się konto – zalogować się.
3. Zainstalować aplikację na urządzeniu, na którym planuje się czytać.
4. Cieszyć się czytaniem/słuchaniem książek ;-).

UWAGA:
Jeden kod dostępu może być używany na dwóch urządzeniach.
Kod ważny jest miesiąc od dnia aktywacji.