Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W piątek, 22 października filię nr 3 przy al. J. Piłsudskiego odwiedzi pisarka Ewa Lenarczyk, która opowie o swojej ostatniej książce „Po szczeblach drabiny” i planach na kolejne (nowy tytuł ukaże się już w grudniu tego roku). Autorka bardzo lubi Elbląg i spotkania z elbląskimi czytelnikami. Bardzo dziękujemy!

Ewa Lenarczyk urodziła się w roku 1957 w Elblągu, w którym mieszkała do matury w 1975 roku. Potem przeprowadziła się do Gdańska. Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowała w szkole jako higienistka, później jako ankieterka w Urzędzie Statystycznym, a przez kolejne 9 lat zarządzała Halą Targową na Gdańskiej Zaspie. Zajmowała się również marketingiem sieciowym pewnej znanej polskiej marki. Można by o niej powiedzieć, że jest kobietą, która żadnej pracy się nie boi. Jest autorką powieści: „Zojda z Bieszczad”, „Nasza Klasa i co dalej”, „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”, „Nasza klasa, dalsze zmagania”, „Kochaj mnie od morza do morza”, „Salon Pani Krysi”, „Psiarnia Agaty”, „Ognista miłość”, „Pod innym niebem”, „Za moje krzywdy”, „Po szczeblach drabiny”. W grudniu tego roku ukaże się jej najnowsza książka pt. „Przeklinam to miasto”. Z zamiłowania jest ogrodniczką-działkowiczką.

Rozmowę poprowadzi Jolanta Karmowska.

Więcej informacji:
Filia nr 3, Al. J. Piłsudskiego 17
e-mail: filia.pilsudskiego@bibliotekaelblaska.pl
tel. (55) 625 60 85

Spotkania odbywają się w reżimie sanitarnym związanym z pandemią COVID-19, chorobą zakaźną wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2.

Zdj. ilustrujące artykuł pochodzi z archiwum prywatnego autorki