Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

29 września (środa), o godz. 16.00 zapraszamy do sali „U św. Ducha” na wykład oraz warsztaty pt. „Droga wewnętrznej przemiany”, które poprowadzi Marcin Bennewicz. Wstęp wolny.

Maciej Bennewicz – z wykształcenia socjolog, menedżer, trener indywidualny i grupowy, mentor, założyciel Instytutu Kognitywistyki, autor bądź współautor książek z zakresu coachingu i kognitywistyki (to dziedzina nauki zajmująca się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu i ich modelowaniem).

Dialog twojej wewnętrznej przemiany to wykład wprowadzający oraz cykl krótkich, intensywnych warsztatów w czasie których – krok po kroku – pozbędziesz się towarzyszącego ci poczucia winy, ograniczeń oraz wewnętrznych blokad. To 10 kroków, a właściwie zasad. Zbudujesz poczucie wartości stając się świadomym reżyserem własnego życia. W drodze do szczęścia nieoczekiwanie spotykamy szczęście! Każde ćwiczenie obfituje w zasady i narzędzia, prowadzące do skutecznej zmiany osobistych nawyków i negatywnego nastawienia. Zyskujesz proste metody budowania poczucia wartości oraz osobistej siły życiowej. (opis wg Instytutu Kognitywistyki)

Wykład oraz warsztaty są organizowane w ramach projektu „Książki dobrych myśli – KsiążkoTerapia”

Więcej informacji:
Biblioteka Naukowa i Literacka
tel. (55) 625 60 17

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Logo MKiDN