Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ zaprasza w czwartek, 22 lipca, o godz. 16:00 na warsztaty motywacyjne dla młodzieży z “trenerem marzeń” Krzysztofem Piersą.

Podczas warsztatów będzie można nauczyć się, jak wyznaczać sobie cele i je realizować, a także, jak radzić sobie z krytyką i hejtem.

Krzysztof Piersa – terapeuta do spraw uzależnień. Specjalista w dziedzinie cyber-zagrożeń, uzależnienia od gier komputerowych, internetu i telefonów komórkowych. Autor poradników „Komputerowy Ćpun”, „Komputerowy Ćpun 2.0”, „Trener Marzeń” oraz „Złota Rybka w Szambie”. Były trener e-sportowy, dziennikarz gamingowy i youtuber. Prekursor profilaktyki uzależnień w dziedzinie cyfrowej rozrywki wśród dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zapraszany przez biblioteki i szkoły w całej Polsce prowadzi programy profilaktyczne i wykłady dotyczące gier i internetu. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym doświadczeniom zjednał sobie uwagę zarówno najmłodszych słuchaczy jak i tych najstarszych. Jego praca stanowi wsparcie dydaktyczne wielu pedagogów i psychologów dziecięcych. Cytowany przez Newsweek Psychologia, TVN, TVP, TVN BiS, Wpolsce.pl, Wirtualną Polskę, Onet, Wysokie Obcasy i Charaktery. Prelegent prestiżowych konferencji TEDx.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ
ul. Zamkowa 1
e-mail: bulaj@bibliotekaelblaska.pl
tel. (55) 625 60 23

Działanie jest realizowane przy wsparciu finansowym UM w Elblągu.

Herb Elbląga