Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia “Lokomotywa” przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami (opiekunami) na zajęcia w bibliotecznej “Stacyjce”.

“Stacyjka” – pod taką nazwą odbywać się będą kolorowe, dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców będą one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

12 kwietnia, godz. 10:30 – podczas zajęć zainspirowanych książką „Gospodarstwo Mysi” autorstwa Lucy Cousins uczestnicy zapoznają się ze zwierzętami mieszkającymi w gospodarstwie oraz dowiedzą się, jakie prace trzeba wykonywać opiekując się inwentarzem.

26 kwietnia, godz. 10:30 – podczas zajęć zainspirowanych książką „Pobaw się w chowanego z żabką” autorstwa Sama Taplina uczestnicy pobawią się w szukanie zwierzątek ukrywających się przed żabką.

Na każde zajęcia obowiązują osobne zgłoszenia telefoniczne. Zapraszamy dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Liczba miejsc ograniczona. Uczestników prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90