Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na styczniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

10 stycznia (środa), godz. 10:30 – zajęcia inspirowane będą książką “Ćwicz z nami … wiejskimi zwierzętami” autorstwa Eweliny Protasewicz, która zachęca dzieci do aktywności ruchowej. Występują w niej kolorowe zwierzęta, a zabawne rymowanki motywują najmłodszych do wspólnej gimnastyki. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

24 stycznia (środa), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Ćwicz z nami … morskimi zwierzętami” autorstwa Eweliny Protasewicz. Dzięki bogato ilustrowanej książeczce dzieci poznają morskich mieszkańców, a zabawne rymowanki będą je motywować do wspólnej gimnastyki. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90