Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi, które odbędzie się w piątek, 19 listopada, o godz. 16:00. Ze względu na niepewną sytuację spowodowaną pandemią spotkanie odbędzie się online na platformie Zoom.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/94542240671

Cykl jest skierowany dla młodzieży w wieku 12+, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej. Na najbliższym spotkaniu będziemy rozmawiać o mandze “5cm na sekundę”. Zapraszam wszystkich zainteresowanych – zachęca Agata Tupaj, moderatorka klubu.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, do której będzie trzeba wejść za pośrednictwem linku, który podamy w dzień spotkania. Wymagane jest wcześniejsze pobranie aplikacji. Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do klubu, prosimy o zgłoszenie się telefonicznie lub bezpośrednio w bibliotece.

Opis mangi ze strony wydawcy:
Opowieść ta zaczyna się w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy z komórek i internetu jeszcze nie korzystano na co dzień. Był to czas, gdy ludzie pisali do siebie listy, gdy rzeczywistość nie pędziła tak szybko do przodu, a i uczucia wiążące ludzi wydawały się trwalsze. Jest to opowieść o miłości, która przez lata łączyła dwójkę ludzi, chociaż ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Czy będzie im dane jeszcze raz się spotkać?

Spotkanie realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

Więcej informacji i zapisy:
Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”

Logotypy