Filia Lokomotywa zaprasza do oglądania wystawy prac malarskich Pauliny Pietruszewskiej pt. “Światła i barwy”. Na wystawie obejrzeć można pejzaże oraz portrety namalowane w pastelowej kolorystyce, dającej wrażenie subtelności, miękkości oraz łagodności.

Autorka prac o sobie:
“Malowanie towarzyszyło mi od zawsze, jest dla mnie językiem, którym mogę porozumiewać się z innymi i z samą sobą. Zaczynałam od prac w ołówku i węglu, obecnie najczęściej sięgam po oleje. Cały czas szukam swojego środka wyrazu. Najwięcej satysfakcji daje mi udział w akcjach charytatywnych, świadomość, że dzięki mojej pracy na płótnie dzieje się coś dobrego. Zapraszam serdecznie do oglądania moich prac w filii Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Nad Jarem.”

Wystawę można oglądać do 15 maja 2024 r.