Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Cyberiada zaprasza w sobotę, 16 marca, o godz. 10:30 na warsztat “Zaprojektuj swoje dobre życie” z Darią Piskorz-Pronobis. Obowiązują zapisy.

Warsztat opierać się będzie na permakulturowej koncepcji stref, a zajmiemy się dokładnie strefą 0.0, czyli projektowaniem wewnętrznego krajobrazu. Korzystając z rożnych technik, zdiagnozujemy obszary życia wymagające naszej większej uwagi i zaprojektujemy proces, który doprowadzi do ich wzmocnienia – opowiada Daria Piskorz-Pronobis.

Daria Piskorz-Pronobis – promotorka zdrowia i ekologii. Zajmuje się edukacją w zakresie permakultury*. Studentka Permaculture Diploma College oraz studiów podyplomowych na kierunku hortiterapia (terapia w ogrodzie) na UWM. Jej misją jest wzmacnianie do życia w równowadze i obfitości.

Warsztat dedykowany jest osobom dorosłym.

*Permakultura to idea inspirowania się naturą i korzystanie z zasad w niej funkcjonujących – projektowania ekologicznego, które tworzy zrównoważoną architekturę i samoregulujące się systemy rolnictwa na wzór ekosystemów naturalnych. 

Więcej informacji i zapisy:
Cyberiada, ul. Hetmańska 16-22
tel. (55) 611 00 66