Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia “Lokomotywa” przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami (opiekunami) na zajęcia w bibliotecznej “Stacyjce”.

“Stacyjka” – pod taką nazwą odbywać się będą kolorowe, dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców będą one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

10 maja (wtorek), godz. 10:30
Biblioteka “Lokomotywa” zaprasza dzieci w wieku 2-3 lat do bibliotecznej “Stacyjki” na zajęcia inspirowane książką Erica Carle “Bardzo głodna gąsienica”. To zabawna historyjka o niepozornej, aczkolwiek żarłocznej gąsienicy, która po zjedzeniu ogromnej ilości jedzenia stała się pięknym … No właśnie jakim zwierzątkiem?

24 maja (wtorek), godz. 10:30
Biblioteka “Lokomotywa” zaprasza dzieci w wieku 2-3 lat do bibliotecznej “Stacyjki” na zajęcia inspirowane książką Anthonego Browne’a pt. “Moja mama” z okazji nadchodzącego Dnia Mamy. To opowieść o tym, że każda mama potrafi śpiewać jak anioł, ryczeć jak lew, jest piękna jak motyl i wygodna jak fotel. O tym co jeszcze potrafi mama – dowiedzą się dzieci na zajęciach.

Na każde zajęcia obowiązują osobne zgłoszenia telefoniczne. Zapraszamy dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Liczba miejsc ograniczona. Uczestników prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90