Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia Kostka na osiedlu Zawada zaprasza na październikowe spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki:

12.10, godz.12:00 DKK dla dorosłych – Dorota Masłowska “Jak zostałam wiedźmą” (spotkanie w siedzibie filii)
O książce z opisu wydawcy:
“Uniwersalna i nowoczesna opowieść o walce dobra ze złem w świecie gadżetów, sztucznych pragnień i chęci na więcej, więcej, więcej…”

 

12.10, godz.18:00 DKK dla młodzieży – Wojciech Albiński “Antylopa szuka myśliwego” (spotkanie online)
O książce z opisu wydawcy:
“Gorący kontynent przedstawiony w nowym zbiorze to nie malownicze murzyńskie wioski i egzotyczna kultura plemienna, lecz “cywilizacyjna dżungla”, część globalnego świata. Pojedyncze historie splatają się tu z machiną wielkiej historii.”

19.10, godz.16:30 DKK dla dzieci – “Wszystkie kolory świata” (spotkanie w siedzibie filii)
O książce z opisu wydawcy:
“Choć często bardzo się różnimy, łączy nas bardzo wiele. A najważniejsze jest to, że każdy z nas ma prawo do bycia sobą, bezpieczeństwa, szacunku.

Żaba-indywidualistka, która nie umie być jak inne zielone żaby i najchętniej czytałaby gazetę w spokoju. Biała wiewiórka, marząca o tym, by być jak jej rude koleżanki. Dziadek, który wyszedł z szafy. Szkolna drużyna piłkarska w zaskakujący sposób wspierająca kolegę w różowych trampkach.”

„Wszystkie kolory świata” to zbiór 20 różnorodnych utworów napisanych przez różnych autorów i artystów, stworzonych z potrzeby serca i odruchu solidarności z dziećmi wykluczanymi i szykanowanymi z powodu swojej inności.

 

Więcej informacji:
Filia nr 5 KOSTKA
ul. Józefa Wybickiego 20
tel. (55) 625 60 95/96

Logotypy