Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem na luty.

Grafik:
7.02, godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Pada deszcz” z lubianej przez dzieci serii o Bingu. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, co można robić gdy pada deszcz. Wspólnie z Bingiem i Flopem zabawimy się w poszukiwaczy skarbów – zapowiada Ela Zielińska. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.
21.02, godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Pierwszy śnieg” Agnieszki Sobich. Podczas zajęć dzieci poznają wesołego pingwinka Pawełka, który uwielbia zimowe zabawy na śniegu. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90