Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak budować relację z innymi, dbając o relację z samym sobą – zapraszamy na warsztaty z Mirą Jankowską, założycielką Mistrzowskiej Akademii Miłości, które odbędą się w Bibliotece Elbląskiej przy ul. św. Ducha we wtorek, 28 czerwca, o godz 17:00. Obowiązują zapisy.

Mira Jankowska – twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości. Mentorka, trenerka, wykładowczyni, dziennikarka. Absolwentka filologii polskiej (UMK Toruń) i teologii (ATK Warszawa), Szkoły Dziennikarskiej tygodnika Polityka oraz studiów podyplomowych MBA Master in Comunicazione e Marketing Publitalia’80 w Mediolanie. Studiowała podyplomowo Zarządzanie Ludźmi w Firmie (Koźmiński) oraz Psychoterapię chrześcijańską (SPCh). Twórczyni audycji radiowych (radio PLUS) oraz telewizyjnych (TV PULS). Redaktor naczelna dwu tytułów prasowych Dobry Magazyn oraz Fitness Duchowy. Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn. Trener wystąpień publicznych, w tym medialnych. Inspirator i kreator twórczych działań zespołowych i społecznych. Doktorantka na UKSW w Warszawie. /ze strony Mistrzowskiej Akademii Miłości

Na warsztaty obowiązują zapisy (liczba miejsc jest ograniczona):
Biblioteka Literacka
ul. św. Ducha 3-7 (I p.),
tel. 55 625 60 17

Spotkanie odbywa się w ramach projektu “MOC książek – KsiążkoTerapia 2” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.