Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej pn. „Nonet Nitschmanna. Panika przed koncertem”. Uczestnicy wcielą się w postać XIX-wiecznego animatora życia muzycznego i wyruszą w poszukiwanie muzyków rozproszonych w różnych lokalizacjach Elbląga. Gra odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 10:00. Tematem przewodnim gry będą poszukiwania elbląskich muzyków ukrytych w różnych punktach na mapie Elbląga.

Uczestnicy wcielą się w postać Henryka Nitschmanna, animatora elbląskiego życia muzycznego, przed którym stoi zadanie zebrania zespołu muzycznego złożonego z 9 wykonawców. Każdego z muzyków należy zlokalizować, a następnie nakłonić do występu poprzez wykonanie określonego zadania…

Aby wziąć udział w grze należy się zarejestrować poprzez załączony niżej formularz rejestracyjny. Wypełnione formularze można składać osobiście w Centrum Obsługi Czytelnika (ul. św. Ducha 3-7, 82-300 Elbląg) lub nadsyłać na adres e-mail: p.nike@bibliotekaelblaska.pl w terminie do 14 października do godz. 15:00.
Zespół może się składać z maksymalnie czterech osób. W każdym zespole musi znajdować się co najmniej jedna osoba pełnoletnia, posiadająca dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport), która staje się kapitanem zespołu. Liczba miejsc w grze jest ograniczona, dlatego radzimy nie zwlekać z rejestracją do ostatniej chwili!

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy do gry miejskiej pn. Nonet Nitschmanna. Panika przed koncertem

Regulamin gry miejskiej pn. Nonet Nitschmanna. Panika przed koncertem

Do poprawnego wykonania zadań gracze będą potrzebowali aplikacji Actionbound. Dla czterech drużyn, które osiągną najwyższy wynik punktowy, przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Gra miejska pn. „Nonet Nitschmanna” organizowana jest jako wydarzenie towarzyszące wystawie pn. „Henryk Nitschmann i Elbląg na przełomie XIX i XX w.”

Zadanie dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.