Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na styczniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

5.01 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Hela sama myje zęby” Kamili Gurynowicz. Dzięki zabawnej rymowance zawartej w książeczce dzieci przekonają się, że mycie zębów może być super zabawą. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

19.01 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Miffy, dziadek i babcia” Dicka Bruny. Dzieci dowiedzą się, ile radości może przynieść dzień spędzony z babcią i dziadkiem. W programie również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90