Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ zaprasza w piątek, 21 stycznia o godz. 16:30 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi. Zajęcia odbędą się stacjonarnie w siedzibie Bulaja przy ul. Zamkowej 1. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Cykl jest skierowany dla młodzieży w wieku 12+, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej. Na najbliższym spotkaniu będziemy rozmawiać o mandze “Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej”, która składa się z 4 tomów. Mamy w posiadaniu 10 egzemplarzy z DKK, które można wypożyczyć w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych – zachęca moderatorka klubu Agata Tupaj.

Opis mangi ze strony wydawcy:

W czasach, gdy ludzie rezygnują z dawnych wierzeń, a płomienie kaganka wiedzy rzucają światło na kryjące się w mroku tajemnice, magicznym stworzeniom pozostaje tylko czekać na zagładę. Nie wszystkim jednak się to podoba – pochodząca z jednej z nielicznych już rodzin magów nastolatka o imieniu Ziska z całego serca pragnie pomóc niezwykłym zwierzętom i pod skrzydłami zdolnego weterynarza Niko poszukuje sposobu na wykorzystanie swoich zdolności. Wierzy, że kiedyś uda jej się uratować choćby jedno życie…

Więcej informacji i zapisy:
Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”
ul. Zamkowa 1
tel. 55 625 60 23

Podczas zajęć należy się stosować do ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią SARS-CoV-2.

 

Spotkanie realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

Logotypy