Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W poniedziałek, 21 czerwca, o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z Beatą Ostrowicką, autorką piszącą książki dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu wezmą udział uczniowie ze szkoły nr 21 im. Mikołaja Kopernika.

Spotkanie dotyczyć będzie książki „Elementarz przyrodniczy”. Uczestnicy porozmawiają o zagadnieniach związanych ze światem roślin i zwierząt oraz ochronie przyrody.

Transmisja spotkania odbędzie się na FB Biblioteki Elbląskiej. Z Beatą Ostrowicką będziemy się łączyć on-line. Zapraszamy do oglądania!

Beata Ostrowicka – pisarka, autorka książek dla starszych i młodszych, m.in. „Kraina kolorów”, „Świat do góry nogami”, „Zaledwie kilka dni”, „Lulaki”, „Pan Czekoladka i przedszkole, czyli ważne sprawy małych ludzi”, „Opowieści ze starego strychu”, „Zła dziewczyna”, „Tajemnica szkatułki”, „Ale ja tak chcę!”, „Bobek, wyprawa i rzeczy w sam raz”, „Niezwykłe wakacje”, „Eliksir przygód”, „Mój kochany Kotopies”, „Zjeść żabę”, „Jest taka historia, opowieść o Januszu Korczaku”, „Elementarz przyrodniczy”, „Przecież cię znam”, „Szczygły”, „Miś z długim ogonkiem”, „Kolorowe serca” i innych.

Zdjęcie z archiwum autorki.

Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ
ul. Zamkowa 1
e-mail: bulaj@bibliotekaelblaska.pl
tel. (55) 625 60 23

Spotkanie odbywa się w ramach projektu “Naturalnie z książką”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logo MKiDN