Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na grudniowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

6 grudnia (środa), godz. 10:30 – zajęcia inspirowane będą książką “Jano i Wito. Zapach świąt” Wioli Wołoszyn. Podczas zajęć uczestnicy rozwiążą zagadkę zaginionego bożonarodzeniowego drzewka oraz dowiedzą się, jak można pomóc w przygotowaniach do świąt. W programie będą również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

20 grudnia (środa), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Kicia Kocia. Idą święta” Anity Głowińskiej. Podczas zajęć uczestnicy odkryją niejedną świąteczną tajemnicę. Dowiedzą się też, czy Kicia Kocia i Nunuś – bohaterowie książki, zdążą upiec pierniczki i ubrać choinkę przed świętami. W programie będą również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90