Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami na październikowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

Program:

11 października, godz. 10:30 – spotkanie będzie inspirowane książką “Gdzie się schował kotek” z serii Akademia Mądrego Dziecka, dzięki której dzieci poznają zwierzątka domowe. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

25 października, godz. 10:30 – spotkanie będzie inspirowane książką “Nie łaskocz lwa”, dzięki której dzieci poznają zwierzęta żyjące na sawannie. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90