Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W piątek, 1 lipca, o godz. 17.00 na FB Biblioteki Elbląskiej odbędzie się spotkanie z Katarzyną Miller – psycholożką, psychoterapeutką, autorką książek z zakresu rozwoju osobistego. Podczas spotkania porozmawiamy m. in. o tym, jak w zabieganym życiu zadbać o swój dobrostan psychiczny?

Katarzyna Miller – filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Autorka i współautorka ponad 40 książek z zakresu psychologii, w tym m. in.: „Jak pies z kotem, czyli o radości i złości w miłości”, „Być kobietą i nie zwariować”, „Być kobietą i wreszcie zwariować”, „Instrukcja obsługi faceta”, „Instrukcja obsługi kobiety”, „Życie jest fajne”, „To Twoje życie. Pokochaj je”, „Być córką i nie zwariować”. Częsty gość programów telewizyjnych i radiowych, autorytet dla tysięcy kobiet i mężczyzn, których spotyka na warsztatach, festiwalach i imprezach związanych z rozwojem osobistym.

Rozmowę poprowadzi Halina Samson z Biblioteki Literackiej.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „MOC książek – KsiążkoTerapia 2” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Fot. użyte w grafice: Zosia Promińska, Wydawnictwo Zwierciadło