Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia nr 4 “Lokomotywa” przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na październikowe zajęcia do bibliotecznej “Stacyjki”.

6.10 (czwartek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Jano i Wito. W lesie” Wioli Wołoszyn. Wraz z dużym Janem i małym Witem udamy się jesienną wyprawę do lasu. Będziemy zbierać grzyby i słuchać leśnych dźwięków. Poznamy także zwierzątka zamieszkujące las. W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

18.10 (wtorek), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką „Tato, jak robi żaba” Guido van Genehtena. Podczas zajęć przekonamy się, które zwierzątka kumkają, które ryczą, meczą, pieją, a które rżą. A czy biedronka wydaje jakieś dźwięki? O tym wszystkim w naszej bibliotecznej “Stacyjce”.
W programie zajęć również zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90