Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na wyjątkowe, muzyczne spotkanie z Anią Brodą, stworzone na motywach baśni “Kwiat paproci”, które odbędzie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 12:00 w Bibliotece Młodego Czytelnika Bulaj.

Ania Broda tworzy swoje opowiastki na bazie muzyki tradycyjnej oraz lokalnych legend i baśni z elementami interakcji widza. Podczas spotkania w Bulaju opowie za pomocą dźwięku i słowa baśń o kwiecie paproci na podstawie książki Marii Niklewiczowej pt. “Bajarka Opowiada”, doskonale znanej kolejnym pokoleniom Rodziców. To interaktywna propozycja dla najmłodszych i ich opiekunów, wypełniona melodyjnymi piosenkami oraz mądrym, pouczającym przekazem.

Ania Broda – śpiew, opowieść, cymbały, piano, kantele, lira korbowa. Autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii. Na polskim rynku muzycznym – wyjątkowa i magiczna.

Więcej informacji:
Biblioteka Młodego Czytelnika „BULAJ”
ul. Zamkowa 1
tel. 55 625 60 23

 

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Elblągu we współpracy z Biblioteką Elbląską w ramach projektu “Muzyczne przestrzenie”.

 

Zrealizowano przy udziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.

 

Fot. wykorzystane w grafice: Sz. Łaszewski.