Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia biblioteczna Lokomotywa przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na listopadowe zajęcia w bibliotecznej „Stacyjce”. Będzie mnóstwo świetnej zabawy i ciekawe książkowe historie. Obowiązują zapisy.

8 listopada (środa), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Jesień” Agnieszki Potockiej. Dzieci będą miały okazję przekonać się, jak kolorową i fantastyczną porą roku jest jesień: dlaczego wiewiórka gromadzi zapasy, co można przygotować z kasztanów i żołędzi oraz jak wygląda mgła. W programie zajęć będą też zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

22 listopada (środa), godz. 10:30 – zajęcia będą inspirowane książką “Miś patrzy” Erica Carle. Bohaterem spotkania będzie miś, którego święto obchodzić będziemy właśnie w listopadzie. W programie zajęć będą też zabawy ruchowe, piosenki z pokazywaniem i inne atrakcje.

„Stacyjka” to dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych (2-3 lata) w oparciu o dziecięcą literaturę. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców są one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90