Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj zaprasza w sobotę, 21 października, o godz. 12:00 na warsztaty z ilustratorką i autorką książki dla dzieci pt. „Czujemisie”, Agatą Królak. Obowiązują zapisy.

Na warsztatach z Agatą Królak uczestnicy zastanowią się, czy uczucia mają kształty i kolory. Pójdą w ruch nożyczki, klej i kartki papieru. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5+.

Agata Królak (ur. 1987) – ilustratorka i autorka książek, graficzka, artystka sztuk wizualnych, edukatorka. Asystentka w Pracowni Ilustracji na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zajmuje się ilustracją książkową i prasową, projektuje także plakaty, okładki płyt oraz pocztówki i tworzy autorską ceramikę. Jej prace były wystawiane na wielu wystawach w Polsce i za granicą. Laureatka wyróżnienia Polish Graphic Design Awards, plebiscytu MUST HAVE Festiwalu Łódź Design, wyróżnień IBBY i Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek.
Jest autorką i ilustratorką następujących książek dla dzieci: „Czujemisie”, „Masło śpi”, „Robimisie”, „Różnimisie”, „Z działki, z lasu i takie tam”.

Więcej informacji i zapisy:
Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj”
ul. Zamkowa 1
tel. (55) 625 60 23

Fot. Joanna Stachowiak

Dofinansowano w ramach projektu „Książkowe drogowskazy” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.