Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Internetowa wypożyczalnia e-booków i audiobooków LEGIMI

Biblioteka Elbląska umożliwia czytelnikom dostęp do internetowej wypożyczalni e-booków i audiobooków LEGIMI poprzez udostępnienie raz w miesiącu puli kodów.

Zasady:

Możliwość otrzymania kodów Legimi mają wyłącznie czytelnicy Biblioteki Elbląskiej posiadający aktywne konto.

Korzystanie z Legimi w ramach posiadanego przez Bibliotekę pakietu jest bezpłatne.

Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc.

Kody Legimi rozdysponowywane są w następujący sposób:

na oficjalnym profilu FB Biblioteki Elbląskiej (w ramach konkursu polegającego na napisaniu odpowiedzi na zadanie pytanie, spośród których nagrodzone zostają najciekawsze wypowiedzi)

w Centrum Obsługi Czytelnika (kody wydawane są podczas osobistej wizyty w bibliotece wg kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania kodów)

Nie ma możliwości “zarezerwowania” kodu na miesiąc kolejny.

Jeden czytelnik może otrzymać jeden kod.

Jak korzystać z Legimi po otrzymaniu kodu?

Otrzymany kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku wygasa).

Należy pobrać bezpłatną aplikację Legimi na urządzenie, na którym planuje się czytać.

Następnie wejść na stronę www.legimi.pl/wbp_olsztyn i założyć bezpłatne konto.

Następnie wpisać otrzymany kod dostępu.

Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania.

Zapytaj o dostępność kodów, dzwoniąc pod nr tel. (55) 625 60 12.