Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ELKAMERA zaprasza do korzystania z oferty specjalnej, obowiązującej podczas ferii zimowych. Promocyjne ceny biletów, darmowe oprowadzania po wystawie, gry planszowe i biblioteczne upominki.

Promocyjne ceny biletów i upominki

W okresie od 22 stycznia do 2 lutego bilety na zwiedzanie ELKAMERY – wystawy stałej w podziemiach Biblioteki Elbląskiej – można nabyć w promocyjnej cenie 8 zł. Dodatkowo pierwszych 25 osób, które zakupią bilety otrzyma egzemplarz komiksu Jacka Frąsia “Astronom”, a pierwszych 100 osób – zestaw kolorowanek antystresowych inspirowanych naszymi zbiorami zabytkowymi.

Darmowe oprowadzanie

Ponadto w dniach 23, 24 i 25 stycznia (wtorek, środa, czwartek) o godz. 12:00 oprócz biletu w promocyjnej cenie oferujemy także możliwość skorzystania z oprowadzenia po wystawie.

Spotkania z grami

Natomiast we wtorek 30 stycznia w godzinach 10:00-13:00 zapraszamy na spotkanie z jedną z najstarszych na świecie  gier intelektualnych – afrykańską Oware, a w czwartek 1 lutego od godz. 10:00 będziemy grać w planszówkę “Gutenberg”. UWAGA! Na spotkania z grami obowiązują limity miejsc i zapisy drogą mailową: elkamera@bibliotekaelblaska.pl lub tel. 55 625 60 32

Więcej informacji:

Dział Edukacji Kulturalnej ELKAMERA

e-mail: elkamera@bibliotekaelblaska.pl, tel. 55 625 60 32

O innych zajęciach w Bibliotece podczas ferii zimowych pisaliśmy TUTAJ