Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W środę, 8 września, o godz. 17.00 zapraszamy do sali „U św. Ducha” na wykład Jarosława Gibasa, autora książek z zakresu inteligencji emocjonalnej i mindfulness. Wstęp wolny.

Jarosław Gibas – socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Autor książek z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz warsztatów i szkoleń obejmujących zarówno inteligencję emocjonalną, czy mindfulness, jak i obszary związane z psychologią transpersonalną. Autor książek: „Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi”, „Psychopata w pracy, w rodzinie i wśród znajomych. Instrukcja obsługi”, „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji”, „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych”, „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny”.

Zdj. z archiwum Jarosława Gibasa.

Wykład odbędzie się w ramach projektu „Książki dobrych myśli – KsiążkoTerapia”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Logo MKiDN