Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Filia “Lokomotywa” przy ul. Ogólnej zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami (opiekunami) na czerwcowe zajęcia w bibliotecznej “Stacyjce”.

“Stacyjka” – pod taką nazwą odbywać się będą kolorowe, dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców będą one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

7 czerwca (wtorek), godz. 10.30
Zajęcia będą inspirowane książeczką “Do kąpieli, króliczku” (autor: Jörg Mühle). To wyjątkowa historia, która zaangażuje małych czytelników w pomoc króliczkowi przy wieczornej toalecie. W programie zajęć piosenki, zabawy z pokazywaniem, oglądanie książeczek i inne atrakcje dla najmłodszych czytelników.

21 czerwca (wtorek), godz. 10.30
Zajęcia będą inspirowane książeczką “Mój tata”. (autor:Anthony Browne). To historia o tym, że tata niczego się nie boi, jest silny jak goryl i potrafi rozśmieszyć każdego smutaska. W programie zajęć piosenki, zabawy z pokazywaniem, oglądanie książeczek i inne atrakcje dla najmłodszych czytelników.

Na każde zajęcia obowiązują osobne zgłoszenia telefoniczne. Zapraszamy dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Liczba miejsc ograniczona. Uczestników prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci.

Więcej informacji i zapisy:
Filia nr 4 Lokomotywa
ul. Ogólna 59
tel. (55) 625 60 90