• Warsztaty wizualnego storytellingu

09.11.2019

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ przy ul. Zamkowej 1 zaprasza młodzież w wieku 12+ na warsztaty wizualnego storytellingu, które odbędą się w sobotę, 9 listopada, w godz. 10.00-14.00. Jeśli uwielbiasz snuć historie i występować publicznie albo przeciwnie - wolisz wtedy zapaść się pod ziemię, te warsztaty są dla Ciebie!

Na warsztatach:
    -poznasz narzędzia pomocne w tworzeniu ekscytujących opowieści;
    -"Nie bój się zabłysnąć" poznasz narzędzia do pokonywania barier związanych z publicznym wystąpieniem , poznasz kilka trików na bycie oryginalnym w opowieści;
    -"Magia słów" -poznasz sekrety historii, które angażują publiczność;
    -nauczysz się rysować 20 ikonek wyrażających emocje i ruch: w finale wspólnie stworzysz magiczną,rysunkową historię w oparciu o model studia Pixar;

A ponadto:
    -rozwiniesz kreatywność;
    -powalczysz z kompleksami związanymi z publicznymi wystąpieniami dzięki znajomości technik tworzenia angażujących opowieści;
    -nabędziesz umiejętność wykorzystania porywającej opowieść jako metody na wyróżnienie się.

Warsztaty poprowadzi Joanna Pawlukiewicz - trener biznesu.

Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmuje:
    Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ
    ul. Zamkowa 1, tel. 55 625 60 23, e-mail: bulaj@bibliotekaelblaska.pl

Działanie odbywa się w ramach projektu „Komiksowy Elbląg”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

tl_files/biblioteka/dane/loga/mkidn_logotyp.jpg

« Listopad 2019 »