• Refleksologia w kolorze różowym

08.10.2019

Biblioteka Elbląska i gabinet Refleksologia i Rehabilitacja Katarzyna Laskowska zapraszają na wykład na temat refleksologii jako bezpiecznej i nieinwazyjnej metody wspomagania organizmu w chorobie nowotworowej, który odbędzie się we wtorek 8 października, o godz. 17.30 w sali "U św. Ducha" Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Wydarzenie dedykowane jest osobom po przebytej chorobie raka piersi oraz w trakcie leczenia onkologicznego.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:
    co to jest refleksologia i jak działa na organizm;
    czym jest refleksoterapia dłoni;
    poznają podstawowe techniki autorefleksologii, jako skutecznej formy pracy dla organizmu;
    uzyskają informacje o znaczeniu automasażu w profilaktyce i przeciwdziałaniu obrzękom.

Podczas spotkania wykonany zostanie pełny zabieg refleksologii dla trzech chętnych osób.

Katarzyna Laskowska – dyplomowany refleksolog rąk, stóp twarzy i głowy, nauczyciel zawodu w Polskim Instytucie Refleksologii, fizjoterapeutka, edukator olejkowy w firmie doTerra.  W Elblągu prowadzi gabinet Refleksologia i Rehabilitacja Katarzyna Laskowska. Pasjonuje się naturalnym formami wsparcia organizmu, a swoją wiedzą dzieli się na licznych wykładach, szkoleniach i warsztatach.

Małgorzata Adamska
    Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj”
    ul. Zamkowa 1

« Październik 2019 »