• Aktualności > News
 • Poszkicuj na Ogrodach

  14.06.2019

  Szkicologia to cykl letnich plenerów oraz warsztatów okołorysunkowych doskonale już znanych elblążanom. Będzie można wziąć w nich udział także w trakcie 16. Letnich Ogrodów Polityki. Odbędą się warsztaty: rysunkowe oraz wizualnego myślenia. Zapraszamy!

  14 czerwca (piątek), godz. 16.00, Biblioteka Naukowa, ul. św. Ducha 3-7 (wstęp wolny)

  Narysuj swoje myśli – warsztaty z tworzenia notatek graficznych
  prowadzenie: Anita Pawlak

  Na warsztatach dowiesz się, czym jest myślenie wizualne i dlaczego może pomóc Ci lepiej zapamiętywać i skuteczniej się komunikować. A także:
  –  jak w prosty sposób można narysować symbole, postacie, emocje
  –  jak wykorzystać kolory i kształty, by wspomagały przekaz
  –  w jaki sposób planować swoją graficzną notatkę
  –  w jaki praktyczny sposób możesz wykorzystać myślenie wizualne
  Na koniec stworzysz swoją własną notatkę w ramach prowadzonego wykładu na żywo. Przekonasz się, że każdy rysować może, a nawet powinien.

  Anita Pawlak – animatorka, edukatorka i trenerka biznesu, entuzjastka myślenia wizualnego, Design Thinking i rysowania modelu biznesowego. Wspiera i animuje inicjatywy związane z oddolną aktywnością obywatelską i ekonomią społeczną. Inicjatorka stworzenia Spółki non profit Naturalna Żywność. Na co dzień wspiera młody biznes w ramach projektu Chemia Biznesu oraz tworzy nową przestrzeń na pobudzanie kreatywności w biznesie i w życiu codziennym w ramach Manufaktury Kreatywnego Myślenia.


  15 czerwca (sobota), godz. 13.00, przed Biblioteką Elbląską, ul. św. Ducha 3-7

  Pozdrowienia z Elbląga: warsztaty rysunkowe
  prowadzenie: Ada Kotyńska

  Na warsztatach stworzysz swoją własną pocztówkę z elbląskim Starym Miastem, skupiając się na analizie detali architektonicznych oraz budowaniu perspektywy w rysunku.

  Ada Kotyńska – absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz architektury na Politechnice Poznańskiej. Pomysłodawczyni projektu Szkicologia. Przez wiele lat zajmowała się szeroko pojętym projektowaniem oraz propagowaniem kultury w Elblągu, a od niedawna kieruje Centrum Sztuki Galeria EL.

  Na warsztaty nie ma żadnych ograniceń wiekowych - zapraszamy młodszych i starszych. Wstęp wolny.

  
  
Do góry

Kalendarium imprez

« Czerwiec 2020 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Newsletter