• Koncert Donacyjny 2019

25.11.2019

Jak co roku, zapraszamy na Koncert Donacyjny Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego, który odbędzie się w poniedziałek 25 listopada, o godz. 18.00 w sali "U św. Ducha" Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Koncert Donacyjny jest okazją do podziękowania darczyńcom, partnerom i wolontariuszom. Zostanie również wręczone stypendium w ramach projektu „Promocje”. Wspieranie uzdolnionych, młodych artystów to jedno z zadań statutowych ETK, realizowane od początku działalności Towarzystwa. Kto w tym roku otrzyma stypendium? Przekonamy się już 25 listopada 2019 r., tradycyjnie w gościnnych progach Biblioteki Elbląskiej. Początek koncertu o godz. 18.00

Tegoroczny Koncert Donacyjny, to „Koncert Trzech Tenorów”
    Będzie to emocjonujące wydarzenie muzyczne, wypełnione najsłynniejszymi ariami operetkowymi, pieśniami neapolitańskimi, hitami musicalowymi, oraz piosenkami znanymi i lubianymi na całym świecie.
    Solistami koncertu są związani ze scenami muzycznymi w całym kraju, młodzi, niezwykle utalentowani - TRZEJ TENORZY: Dawid Kwieciński, Łukasz Ratajczak, Piotr Pastuszka.
    Miłość do muzyki, niespożyta energia, czar i poczucie humoru, to właśnie oni – grupa TTRIO.
    Serca fanów podbijają takimi przebojami jak: „Wielka sława, to żart”, „Volare”, „Brunetki, blondynki”, „Delilah”, „Besame mucho” czy „O sole mio”.

Partnerami koncertu są:
    Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Agencja Artystyczna Art GN, „Elposter grafika reklama fotografia”
    Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i Telewizja Truso TV

« Grudzień 2019 »