• Anime „Koe no Katachi” w Dyskusyjnym Klubie Mangi: spotkanie online

22.05.2020

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ przy ul. Zamkowej zaprasza młodzież od 12 roku życia na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi, które odbędzie się 22 maja o godz. 15:00 za pośrednictwem platformy Zoom. Tematem rozmowy będzie anime „Koe no Katachi”, które jest ekranizacją mangi „Kształt Twojego głosu”. Link do spotkania. Meeting ID: 772 7327 8360 Password: 8HfPEa

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej. Podczas kolejnego spotkania online porozmawiamy o anime „Koe no Katachi” (ekranizacji mangi „Kształt Twojego głosu”) - zaprasza moderatorka klubu Agata Tupaj.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, do której będzie trzeba wejść za pośrednictwem linka i wpisać numer ID (link oraz ID podamy w dzień spotkania). Wymagane jest wcześniejsze pobranie aplikacji.

Opis:
    Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka – niesłysząca Shoko Nishimiya - która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.
    Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?

Spotkania są realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

tl_files/biblioteka/dane/Bulaj/DKK_loga_nowe.jpg

Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ