• Filie > Filia nr 7 > Aktualności - Filia nr 7
  • „Nazwij swoją bibliotekę” - konkurs na nazwę dla Filii nr 7

01.07.2015

We wrześniu po kilkumiesięcznym remoncie zostanie ponownie otwarta mieszcząca się przy ul. Hetmańskiej Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej, w której przeprowadzany jest obecnie ostatni etap modernizacji. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nazwę dla tej Filii. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Trwająca od października 2014 r. modernizacja ma na celu przekształcenie Filii w nowoczesne i wyposażone w nowe technologie centrum dostępu do wiedzy i kultury. Ta mieszczą się w sercu miasta biblioteka będzie miejscem przyjaznym dla odbiorców w każdym wieku, od dzieci po seniorów. W odnowionej Filii znajdzie się przestrzeń biblioteczna z nowymi, czytelnie opisanymi i funkcjonalnie ustawionymi regałami bibliotecznymi, wyodrębnione miejsca spotkań, stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, a także odbywać się będą zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zanim jednak zaprosimy mieszkańców miasta na otwarcie, ogłaszamy konkurs na nazwę dla tej Filii. Liczymy na kreatywność, a na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu „Nazwij swoją bibliotekę”
    1. Organizator konkursu:
    Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
    ul. św. Ducha 3-7

2. Cele konkursu:
    Celem konkursu jest nadanie inspirowanej literaturą nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej, popularyzacja i promocja biblioteki oraz upowszechnianie i promowanie czytelnictwa poprzez aktywizację społeczności lokalnej na rzecz biblioteki.

3. Zasady uczestnictwa w konkursie:
    1. W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Elbląskiej.
    2. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodzica/opiekuna prawnego.
    3. Zgłoszenie propozycji nazwy odbywać się będzie wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poprzez stronę internetową Biblioteki Elbląskiej w terminie 1 lipca – 31 lipca 2015 r.
    4. Propozycja nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej musi w sposób dowolny odwoływać się do literatury, a także zawierać krótkie uzasadnienie.
    5. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną ilość propozycji nazw.
    6. Wyboru zwycięskiej nazwy dokona jury powołane przez Organizatora.
    7. W przypadku zgłoszenia przez różnych uczestników konkursu tej samej nazwy decyduje kolejność zgłoszeń.
    8. Zgłoszone propozycje podlegać będą ocenie pod względem zgodności z tematem konkursu i kreatywnego wykorzystania inspiracji literackich.
    9. Zgłaszając propozycję nazwy dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej uczestnik konkursu wyraża zgodę na bezpłatne przekazanie Organizatorowi konkursu praw do wykorzystywania nazwy.
    10. Zwycięzca konkursu odbierze nagrodę podczas uroczystego otwarcia Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej.
    11. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika wszystkich postanowień regulaminu.
    12. Organizator zastrzega sobie prawo do niewybrania spośród zgłoszonych propozycji nazwy dla Filii w przypadku gdy uzna je za niesatysfakcjonujące.

« Wrzesień 2020 »