• Filie > Filia nr 7 > Aktualności - Filia nr 7
 • „Nazwij swoją bibliotekę” - konkurs na nazwę dla Filii nr 7

  01.07.2015

  We wrześniu po kilkumiesięcznym remoncie zostanie ponownie otwarta mieszcząca się przy ul. Hetmańskiej Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej, w której przeprowadzany jest obecnie ostatni etap modernizacji. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nazwę dla tej Filii. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

  Trwająca od października 2014 r. modernizacja ma na celu przekształcenie Filii w nowoczesne i wyposażone w nowe technologie centrum dostępu do wiedzy i kultury. Ta mieszczą się w sercu miasta biblioteka będzie miejscem przyjaznym dla odbiorców w każdym wieku, od dzieci po seniorów. W odnowionej Filii znajdzie się przestrzeń biblioteczna z nowymi, czytelnie opisanymi i funkcjonalnie ustawionymi regałami bibliotecznymi, wyodrębnione miejsca spotkań, stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, a także odbywać się będą zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zanim jednak zaprosimy mieszkańców miasta na otwarcie, ogłaszamy konkurs na nazwę dla tej Filii. Liczymy na kreatywność, a na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zabawy!

  Regulamin konkursu „Nazwij swoją bibliotekę”
  1. Organizator konkursu:
  Biblioteka Elbląska im. C. Norwida
  ul. św. Ducha 3-7
  82-300 Elbląg

  2. Cele konkursu:
  Celem konkursu jest nadanie inspirowanej literaturą nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej, popularyzacja i promocja biblioteki oraz upowszechnianie i promowanie czytelnictwa poprzez aktywizację społeczności lokalnej na rzecz biblioteki.

  3. Zasady uczestnictwa w konkursie:
  1. W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani czytelnicy Biblioteki Elbląskiej.
  2. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodzica/opiekuna prawnego.
  3. Zgłoszenie propozycji nazwy odbywać się będzie wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poprzez stronę internetową Biblioteki Elbląskiej w terminie 1 lipca – 31 lipca 2015 r.
  4. Propozycja nazwy własnej dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej musi w sposób dowolny odwoływać się do literatury, a także zawierać krótkie uzasadnienie.
  5. Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną ilość propozycji nazw.
  6. Wyboru zwycięskiej nazwy dokona jury powołane przez Organizatora.
  7. W przypadku zgłoszenia przez różnych uczestników konkursu tej samej nazwy decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Zgłoszone propozycje podlegać będą ocenie pod względem zgodności z tematem konkursu i kreatywnego wykorzystania inspiracji literackich.
  9. Zgłaszając propozycję nazwy dla Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej uczestnik konkursu wyraża zgodę na bezpłatne przekazanie Organizatorowi konkursu praw do wykorzystywania nazwy.
  10. Zwycięzca konkursu odbierze nagrodę podczas uroczystego otwarcia Filii nr 7 Biblioteki Elbląskiej.
  11. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika wszystkich postanowień regulaminu.
  12. Organizator zastrzega sobie prawo do niewybrania spośród zgłoszonych propozycji nazwy dla Filii w przypadku gdy uzna je za niesatysfakcjonujące.

  
  
Do góry

Kalendarium imprez

« Wrzesień 2020 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Newsletter